A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мачухівська ОТГ
Полтавська область, Полтавський район

Постійні комісії


Мандатна з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, діяльності органів місцевого самоврядування, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації, законності, правопорядку, боротьби із злочинністю та захисту прав людини:

  • Андрієнко Володимир Степанович ( депутат по виборчому округу № 16) – голова комісії
  • Корнійчук  Наталія Григорівна – член комісії
  • Дараган Наталія Костянтинівна – член комісії
  • Тонченко Володимир Іванович – член комісії
  • Туз Юрій Григорович – член комісії

Комісія з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку:

  • Хардін Олег Олександрович ( депутат по виборчому округу № 1) – голова комісії
  • Власюк Ірина Володимирівна – член комісії
  • Черняк Світлана Анатоліївна – член комісії
  • Клименко Михайло Валентинович – член комісії
  • Мельник Тарас Михайлович – член комісії

Комісія з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, будівництва:

  • Курінний Микола Сергійович (депутат по виборчому округу № 23) – голова комісії
  • Шапаренко Олександр Вячеславович – член комісії
  • Макаренко Андрій Борисович – член комісії
  • Запівахін Віталій Олександрович – член комісії
  • Ткаченко Олександр Миколайович – член комісії

Комісія з питань житлово-комунального господарства і благоустрою, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку:

  • Білокінь Сергій Васильович (депутат по виборчому округу № 5) – голова комісії
  • Михайлик Віталій Володимирович – член комісії
  • Жила Валентина Дмитрівна – член комісії
  • Михайлик Андрій Михайлович – член комісії
  • Гречка Людмила Іванівна – член комісії

Комісія по освіті, охороні здоров’я, соціальному захисту населення, культурі та роботі з молоддю:

  • Захаренко Ніна Григорівна (депутат по виборчому округу № 25) – голова комісії
  • Щербак Тетяна Іванівна – член комісії
  • Рудич Людмила Іванівна – член комісії
  • Ткаченко Сергій Олександрович – член комісії
  • Таран Анатолій Іванович – член комісії

Адміністративна комісія:

  • Урденко Сергій Павлович – голова адміністративної комісії
  • Запівахін Роман Олександрович – заступник голови
  • Мироненко Олександр Дмитрович – секретар комісії
  • П’ятак Василь Іванович – член комісії
  • Самойленко Олександр Вікторович – член комісії
  • Дрюцький Андрій Григорович – член комісії
  • Романцов Юрій Миколайович – член комісії

Опікунська рада при виконкомі сільської ради:

  • Михайлик Наталія Миколаївна – голова опікунської ради
  • Матюха Алла Володимирівна – заступник голови опікунської ради
  • Калашник Наталія Анатоліївна – секретар комісії
  • Жизіцький Володимир Володимирович – член комісії
  • Патрош Василь  Васильович – член комісії
  • Гаража Валентина Володимирівна – член комісії
  • Степаненко Катерина Олександрівна – член комісії

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень