Екологічна свідомість українців

Екологічна свідомість громадян

06 Лютого, 2024 р., 09:44
Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області інформує
01 Грудня, 2023 р., 13:53
ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля
21 Вересня, 2023 р., 09:00
В Україні щороку восени й навесні починається сезон паління сухої трави, листя й гілок дерев, попри те, що це заборонено. За такі дії загрожують штрафи та кримінальна відповідальність.
19 Вересня, 2023 р., 11:50
З метою забезпечення централізованого вивозу таких небезпечних побутових відходів як відпрацьовані батарейки, люмінесцентні лампи та ртутновмісні термометри, відповідно до обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2022-2024 роки», заплановано приїзд спеціалізованого автомобіля для перевезення вищезазначених небезпечних побутових відходів (екобусу) на 10 жовтня 2023 року.
19 Вересня, 2023 р., 11:32
Сказ – одна з найнебезпечніших летальних вірусних хвороб спільних для тварин та людей.
04 Вересня, 2023 р., 15:45
6 вересня 2023 року об 9.00 запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у всесвітньому  дню прибирання  «World Clean Up Day.
21 Червня, 2023 р., 15:58
 За змістом положень ст.ст. 11-13 Закону України «Про бджільництво» право на утримання бджіл і зайняття бджільництвом мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які мають необхідні навики або спеціальну підготовку, а також юридичні особи. Зайняття бджільництвом здійснюється без окремого дозволу органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування. Фізична особа з метою зайняття бджільництва формує пасіку з бджолиних сімей, яка може мати підсобне приміщення, інвентар і обладнання та  розміщується на відповідній земельній ділянці. Кількість бджолиних сімей, що може утримуватися юридичними та фізичними особами не обмежується. З метою обліку пасік та здійснення лікувально – профілактичних заходів на кожну пасіку видається ветеринарно – санітарний паспорт. Пасіка підлягає реєстрації за місцем проживання фізичної особи або за місцем знаходження юридичної особи, яка займається бджільництвом, в міській раді у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади з питань аграрної політики.
19 Червня, 2023 р., 09:09
Війна внесла неабиякі корективи в життя фермерів. "Фермери включилися у свій бойовий загін, який працює на захист та забезпечення продовольством держави". Самоорганізація фермерів і приватних землевласників з першого дня війни виявила себе з усіх боків: "Ніхто не говорить про прибутки. Ми всі працюємо на перемогу". 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень