Оголошення земельного відділу

15 Травня, 2024 р., 13:57
Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОВА інформує, що із метою популяризації торгових марок Полтавщини, сприяння насиченню ринків області та України високоякісними і конкурентоспроможними місцевими товарами та в межах виконання заходів Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2024-2027 роки, Департаментом здійснюється збір інформації для формування Каталогу товаровиробників Полтавщини (далі – Каталог).  Каталог буде розповсюджено на заходах із підприємствами інших областей для налагодження бізнес-зв’язків, розіслано торгово – промисловим палатам та торговим мережам, а також презентуватиметься представникам іноземних бізнес-делегацій для сприяння експорту місцевих товаровиробників тощо.
01 Березня, 2024 р., 10:59
Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
15 Січня, 2024 р., 08:49
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомляє.
11 Січня, 2024 р., 10:08
На останньому засіданні робочої групи з розробки Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки було прийнято рішення про оголошення додаткового збору проектних ідей до Плану заходів з реалізації Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки.
11 Січня, 2024 р., 09:59
У Полтавському державному аграрному університеті представили платформу для залучення інвесторів та грантових коштів для роботи аграріїв.
11 Грудня, 2023 р., 14:35
На виконання пункту 4 доручень начальника Полтавської обласної військової адміністрації, даних за підсумками засідання круглого столу з актуальних питань агропромислового комплексу області 14 листопада 2023 року щодо відпрацювання графіків відключень електроенергії спільно з представниками акціонерного товариства «Полтаваобленерго» з урахуванням пропозицій представників переробних підприємств, виробників тваринної продукції області інформуємо:
17 Листопада, 2023 р., 14:22
Нормативно грошова оцінка ставка, який знаходиться за межами населеного пункту Михайлики Калашниківського старостату Мачухівської сільської ради
30 Травня, 2023 р., 11:34
Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps в рамках Програми підтримки економічної стійкості України (далі – програма), розпочинає прийом заявок на отримання фінансової допомоги від сільськогосподарських підприємств, зокрема фермерських господарств у розмірі 40 000 доларів США. Подати заявку на отримання цієї допомоги можуть власники малих та середніх сільськогосподарських підприємств Полтавської, Сумської та Чернігівської областей.
25 Травня, 2023 р., 10:36
26 квітня 2023 року відбулася зустріч заступника начальника Полтавської ОВА Олексія Бруслика з представниками міжнародної гуманітарної організації Mercy Corps, на якій було презентовано Програму підтримки економічної стійкості України (далі – програма), яка допоможе дрібним фермерам відновити, розширити або започаткувати нову присадибну чи фермерську діяльність. Програма буде впроваджуватися в Сумській, Чернігівській та Полтавській області.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень