З 23.07.2025 по 31.07.2025 року ПП "ім. Калашника" буде проводити обробку полів на посівах ріпака ярого та кукрудзи
Всі роботи проводитимуть за межами населених пунктів в ранкові (до 10) і вечірні (18-22) години при мінімальних висхідних повітряних потоках, як виняток, у похмурі і прохолодні дні з температурою нижче +10 допускається проведення обробки у денні години.
Обробіток полів на посівах ріпака ярого, десикантом - Реглон Ейр
Райони обробіток:
поля за межами села Клименки, загальною площею - 200,00 га;
поля за межами села Калашники, загальною площею - 10,00 га;
поля за межами села Левенцівка, загальною площею - 100,00 га.
Десикант "Реглон Ейр" належить до II класу токсичності для людей та бджіл. Це означає, що він є помірно небезпечним препаратом, який вимагає обережного поводження.
Токсичність для людини:
Препарат може викликати подразнення шкіри та очей.
При ковтанні може спричинити отруєння.
Необхідно уникати контакту з препаратом та використовувати засоби індивідуального захисту.
Токсичність для бджіл:
"Реглон Ейр" є малонебезпечним для бджіл, але рекомендується уникати обробки квітучих рослин та забезпечити відсутність контакту бджіл з обробленими ділянками.
Обробіток полів на посівах кукурудзи, інсектицидами - белт та кораген
Райони обробіток:
обробіток белтом - поля за межами села Плоске, загальною площею - 200,00 га;
обробіток корагеном - поля за межами села Клименки, загальною площею -200,00 га;
Белт - новий системний інсектицид для боротьби з личинками лускокрилих шкідників на багатьох культурах. Діюча речовина: Флубендіамід, 480 г/л
Флубендіамід перешкоджає своєчасному «замиканню» рецептора, внаслідок чого весь доступний кальцій вивільняється без обмежень. Через це личинки після обробки інсектицидом Белт® втрачають контроль над м’язами, рухливість і припиняють живлення. Далі відбувається повний параліч і загибель.
Белт® активно діє на личинок більшості лускокрилих шкідників овочевих і плодових культур, а також сої та кукурудзи.
У рекомендованих нормах безпечний для ентомофагів і запилювачів, Сприятливий екологічний профіль. Немає перехресної резистентності.
Препарат безпечний для корисних комах: сонечок, паразитичних перетинчастокрилих, хижих клопів, золотоочок, мух-дзюрчалок, щипавок, павуків, хижих кліщів, а також для медоносних бджіл.
Кораген – це сучасний інсектицид для захисту рослин від лускокрилих шкідників. Він є ефективним, селективним та безпечним для навколишнього середовища. Забезпечує швидкий та тривалий захист (до 3-4 тижнів), незалежно від погодних умов. Безпечний для навколишнього середовища, корисних комах та комах-запилювачів. Зменшує ураження рослин збудниками хвороб.
