Обробіток полів фізичною особою Шквиря Ю.І. на посівах сої в межах населених пунктів Мачухи та Судіївка
Дата: 25.06.2024 09:26
Кількість переглядів: 115
26.06.2024р. та 27.06.2024р. після 18 години та зранку фізична особа Шквиря Ю.І. буде проводити обробіток полів на посівах сої гербіцидом - гліфовіт на території Мачухівської сільської територіальної громади.
Всі роботи проводитимуть в ранкові (до 10) і вечірні (18-22) години при мінімальних висхідних повітряних потоках, як виняток, у похмурі і прохолодні дні з температурою нижче +10 допускається проведення обробки у денні години.
Райони обробітку полів сої в межах населеного пункту Мачухи
- по вулиці Кременчуцька (за розборкою) орієнтовною площею - 1.5 га,
- мікрорайон Зачепилівка (за межами населеного пункту)- орієнтовною площею - 1.5 га.
Райони обробітку полів сої за межами населеного пункту Судіївка (ліва сторона від Колосків) - орієнтовною площею - 1.5 га.
Характеристика та застосування гербіциду Гліфовіт:
Призначення - Системний післясходовий гербіцид суцільної дії для знищення багаторічних (осоти, берізка, пирій і т. д.) і однорічних бур'янів, у т. ч. карантинних видів.
У порівнянні з іншими гербіцидами гліфосат вважають малотоксичним для тварин і людини. Різні продукти-гербіциди відрізняються концентрацією гліфосату, композицією самої солі та препаративною формою.
Переваги використання гербіциду Гліфовіт:
• Високоефективний гербіцид суцільної дії.
• Застосування препарату в період інтенсивного росту бур'янів (але до початку їх цвітіння) дозволяє повністю позбавитися від всіх злісних багаторічних видів.
• Не має післядії на наступні культури, які знаходяться в сівозміні.
• Не накопичується в об'єктах навколишнього середовища.
• Практично не токсичний для теплокровних тварин та безпечний для навколишнього середовища.
• Можливе застосування як десиканта перед збором врожаю.
• Максимальна економія матеріально-технічних ресурсів.
Механізм дії гербіциду Гліфовіт:
Системний гербіцид суцільної дії. Діюча речовина є інгібітором ферментативної системи, яка відповідає за синтез ароматичних амінокислот. Потрапляючи на рослину, проникає через її надземні частини до кореневої системи, блокуючи ферментативні процеси, що призводить до повної загибелі бур'янів.
« повернутися