Ліквідація несанкціонованого сміттєзвалища за межами населеного пункту Мачухи

Дата: 04.06.2024 10:04
Кількість переглядів: 35

Однією з найболючіших тем в громаді, та й країні загалом, є боротьба зі стихійними сміттєзвалищами. Такі ділянки сміттєзвалищ утворюють самі ж мешканці на узбіччях доріг, ярах, біля недобудованих будівель, на закинутих земельних ділянках. Адже набагато легше викинути сміття в балці чи понад дорогою, аніж в контейнер. Хоча всі розуміють – це отрута для нашого здоров’я, небезпека для здоров’я наших дітей та й в цілому, такі стихійні «сміттєві острівки» загрожують погіршенням екології.

Крім того, прибирання таких сміттєзвалищ, які накопичуються роками,  є додатковим навантаженням на місцевий бюджет та створенням фінансових проблем  для комунальних підприємств.
Сьогодні,
3 червня 2024 року, була завершена ліквідація несанкціонованого сміттєзвалища за межами населеного пункту Мачухи район Новобудови, яка тривала протягом трьох днів. Спецтехнікою працівники упорядкували земельну ділянку, на якій було створено несанкціоноване сміттєзвалище. 

 

Шановні мешканці! Нам усім потрібно усвідомити, що стихійні сміттєзвалища – це не тільки потворне явище, а й джерело негативного впливу на довкілля, від стану якого залежить здоров’я кожного з нас. 
Вивезене сміття у невстановлені місця призводить до забруднення території твердими побутовими відходами та має негативний вплив фактично на всі компоненти довкілля: змінюється ландшафт, погіршується якість ґрунтів, повітря, води. Це створює загрозу здоров’ю населення та навколишньому природному середовищу, а також естетичний вигляд навколишніх територій населених пунктів.
Інформуємо, що викидання сміття у місцях, спеціально не пристосованих для цієї мети, тягне за собою відповідальність, встановлену законом.

 

Так, у ст. 42 ЗУ «Про відходи» зазначено, що особи, винні в порушенні законодавства про відходи, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільну чи кримінальну відповідальність за порушення встановленого порядку поводження з відходами.

 
Мачухівська сільська рада звертається до мешканців громади дотримуватися санітарних норм. Укладайте договори на вивезення твердих побутових відходів з нашим комунальним підприємством. Будьте свідомими, дбайте про своє здоров’я й навколишнє середовище.Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень