Інформація по правилах утримання зелених насаджень у межах охоронних зон повітряних ліній

Дата: 17.11.2023 08:14
Кількість переглядів: 55

Стаття 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та розділу 5.5. «Правила утримання зелених насаджень у населених пунктах України», за належний догляд за зеленими насадженнями у приватних садибах і на прилеглих ділянках  відповідають їх власники або користувачі; на території комунальної власності – балансоутримувачі цих зелених насаджень, а на безгосподарських територіях, пустирях – місцеві органи самоврядування.

Відповідно ст.32 Закону України «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об'єктів» передбачено, що у межах охоронних зон повітряних ліній  забороняється:

  • саджати дерева, крім кущів та саджанців з висотою перспективного росту не більше двох метрів.

У відповідності до п.3 «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затвердженого Кабінетом Міністрів України постановою № 1045 (зі змінами), видалення зелених насаджень на території населеного пункту здійснюється за рішенням виконавчого органу сільської ради на підставі ордера.

АТ «Полтаваобленерго» готове співпрацювати із власниками зелених насаджень, землевласниками та землекористувачами, на землях яких розташовані зелені насадження, із іншими структурами, на які покладено утримання зелених насаджень, шляхом відключення ЛЕП для виконання ними роботи із обрізування гілок дерев, видалення зелених насаджень в охоронних зонах ЛЕП. Дату та час відключення необхідно попередньо узгодити з Полтавською дільницею РЕМ ПОФ АТ  «Полтаваобленерго» (вул. Енергетиків, 17 с. Щербані Полтавський район).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень