ЗАБІР ВОДИ З ВОДНИХ ОБ'ЄКТІВ (СТАВКІВ ТА РІЧОК)

Дата: 02.06.2023 09:54
Кількість переглядів: 173

Виконавчий комітет Мачухівської сільської ради доводить до Вашого відому, що відповідно до статті 47 Водного кодексу України:

Загальне водокористування здійснюється громадянами для задоволення їх потреб (купання, плавання на прогулянкових суднах, любительське і спортивне рибальство, водопій тварин, забір води з водних об'єктів без застосування споруд або технічних пристроїв (насоси, помпи) та з криниць) безкоштовно, без закріплення водних об'єктів за окремими особами та без надання відповідних дозволів.

Не належить до спеціального водокористування: 

Забір та/або використання води в об’ємі до 5 кубічних метрів на добу, крім тієї, що використовується для виробництва (входить до складу) напоїв та фасованої питної води.

Стаття 48 Водного кодексу України:

Спеціальне водокористування – це збір води в об’ємі БІЛЬШЕ  5 кубічних метрів на добу з водних об’єктів із застосуванням споруд або технічних пристроїв.

Стаття 49 Водного кодексу України:

Спеціальне водокористування є платним та здійснюється на підставі дозволу на спеціальне водокористування.

Дозвіл на спеціальне водокористування видається територіальними органами центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері розвитку водного господарства (Сектор Державного агентства водних ресурсів у Полтавській області,  м Полтава, вул. Коцюбинського,6).

Статті 110 Водного кодексу України:

Порушення водного законодавства тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно з законодавством України.

Виходячи з вище викладеного, виконавчий комітет Мачухівської сільської ради, радить Вам при заборі води з поверхневого водного об’єкту (річки, ставка), розташованого на території Мачухівської сільської ради, оформити дозвіл на спеціальне водокористування згідно з чинним законодавством.Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень