Голова Мачухівської ТГ Валерій Білокінь провів урок для учнів восьмих класів
У рамках реалізації Швейцарсько - Українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» Валерій Білокінь провів урок «Навчаємось жити в громаді» для учнів восьмих класів Мачухівського НВК. Очільник громади розповів про історію, сьогодення та перспективи розвитку громади. За його словами Мачухівська ТГ унікальна за своїм розташуванням. Наразі, у трьох районах, вона об’єднує пять сільських рад, до складу яких входить 27 населених пунктів. А саме: з Полтавського району Мачухівська сільська рада, у підпорядкуванні якої вісім сіл, Калашниківська сільська рада та підпорядковані їй дев'ять сіл, Судіївська сільська рада з підпорядкованим селом Шевченки, а також сільська рада села Полузір'я Новосанжарського району з селами Бондури та Дмитренки. Також до громади увійшла і сільська рада Плоского Решетилівського району з підпорядкованими п'ятьма селами.
Під час уроку всі бажаючі учні мали можливість не лише поставити голові громади свої запитання, а й навіть подискутувати з ним. Відчувалося, що молодь не байдужа до життя свого краю. Говорили про соціально-економічний розвиток, благоустрій територій, розвиток зеленого туризму та багато іншого.
Валерій Білокінь пообіцяв, що ця зустріч не перша і не остання, а також зазаначив, що всі бажаючи можуть тримати руку на пульсі життя громади постійно через сайт громади, фейсбук та інші соціальні мережі.