Надзвичайники розповідають мешканцям громад як уберегти житло від пожежі
З метою запобігання виникнення пожеж у житловому секторі рятувальники області проводять роз’яснювальну роботу з мешканцями міст та громад Полтавського району.
Співробітники ДСНС нагадують правила пожежної безпеки під час користування пічним, газовим опаленням та електронагрівальними приладами,. Вони радять громадянам слідкувати за станом та справністю електромережі, роз’яснюють як діяти у разі виникнення загорання чи сильного задимлення. Також вогнеборці розповідають яким чином гасити пожежу на початковій стадії. Крім того, щоб люди пам’ятали та дотримувалися елементарних правил безпеки.
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки! Пам’ятайте, що у разі виникнення пожежі чи будь-якої іншої надзвичайної події відразу телефонуйте за номером 101.
ГУ ДСНС України у Полтавській області