Про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, а саме: «Облаштування Мачухського ГКР: будівництво дотискної компресорної станції (ДКС) на Мачухській УПГ; реконструкція системи теплопостачання Мачухської УПГ на землях Мачухівської с

Дата: 18.10.2021 14:39
Кількість переглядів: 827

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» до Єдиного реєстру ОВД було подано повідомлення ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАФТОГАЗВИДОБУВАННЯ»  про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, а саме: «Облаштування Мачухського ГКР: будівництво дотискної компресорної станції (ДКС) на Мачухській УПГ; реконструкція системи теплопостачання Мачухської УПГ на землях Мачухівської сільської ОТГ Полтавського району Полтавської області».

Згідно з ч. 3 статті 4 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, розміщується не пізніше трьох робочих днів з дня їх подання уповноваженому територіальному органу на дошках оголошень органів місцевого самоврядування на території, де планується  провадити плановану діяльність, що гарантує доведення інформації до мешканців відповідної адміністративно-територіальної одиниці, на території якої планується розміщення об’єкта.

З огляду на вищевказане, керуючись ст. 4 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»,  повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, посилання на повідомлення ОВД, що підлягає розміщенню в засобах масової інформації:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/8693/reports/IF1L-rlOJS.pdf


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень