A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мачухівська ОТГ
Полтавська область, Полтавський район

Стоматологи КНП "Мачухівська стоматологія"

Дата: 14.12.2020 08:33
Кількість переглядів: 96

Заклад є лікувально профілактичним  закладом охорони здоров’я- неприбутковим підприємством, заснованим на комунальній власності Мачухівської  територіальної громади, що надає медичну стоматологічну допомогу  та послуги населенню Мачухівській громаді та іншому населенні, а також вживає заходів із профілактики стоматологічних захворювань населення та підтримання громадського здоров’я. Основною метою діяльності підприємства є:

1.Надання населенню згідно з вимогами відповідних нормативно-правових актів стоматологічної допомоги та стоматологічних медичних послуг, спрямованих на збереження, поліпшення та відновлення здоров’я населення та інших послуг, необхідних для належного забезпечення профілактики, діагностики та лікування ротової порожнини.

2. Здійснення іншої діяльності необхідної для належного забезпечення профілактики, діагностики та лікування захворювань зубо-щелепової ділянки.

3. Організація взаємодії з іншими закладами охорони здоров’я на різних рівнях та ефективного використання ресурсів системи медичного обслуговування.

4. Участь у проведенні інформаційної та освітньо - роз'яснювальної роботи серед населення щодо формування здорового способу життя та здійснення заходів з профілактики стоматологічних захворювань.

5. Забезпечення повного і якісного обстеження, встановлення діагнозу і організація своєчасного лікування, консультативної медичної стоматологічної допомоги та направлення хворих до інших закладів охорони здоров'я.

6. Розробка, впровадження та здійснення прогресивних методів стоматологічного лікування

7. Консультативно –діагностичні стоматологічні послуги.

8. Консультативно- лікувальна робота.

9. Проведення санітарно-просвітницької роботи серед населення;

 

Цільові завдання КНП "Мачухівська стоматологія" -сприяння   в покращені  здоров’я  та збільшення  тривалості активного періоду життя людини (шляхом підвищення якості, покращення стандартів, збільшення інтенсивності та  об’єму надання стоматологічної медичної допомоги пацієнтам).

 

1. Забезпечити сільську місцевість доступними професійним стоматологічними послугами не гіршим чим в місті.

2.  Покращити матеріало-технічну базу стоматологічного підприємства, яка не поновлювалася вже більше 25 років.

3.   Знизити рівень захворюваності населення за найбільш поширеними хворобами зубів.

4. Розширити перелік стоматологічної допомоги, запровадивши новітні методи: надання стоматологічної допомоги, раннього виявлення захворювання, діагностики первинних проявів (рентгенкабінет, імплантування, гігієна ротової порожнини, дитячий кабінет стоматології)

5.   Задоволення індивідуальних та суспільних потреб громадян в медичній допомозі, профілактичних оглядах без черг (дитячий кабінет стоматології, додаткові стоматологічні установки) тощо.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень