Постійні комісії

Мандатна з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, діяльності органів місцевого самоврядування, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації, законності, правопорядку, боротьби із злочинністю та захисту прав людини:

 

Андрієнко Володимир Степанович ( депутат по виборчому округу № 16) – голова комісії

Корнійчук  Наталія Григорівна – член комісії

Дараган Наталія Костянтинівна – член комісії

Тонченко Володимир Іванович – член комісії

Туз Юрій Григорович – член комісії

 

Комісія з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку:

Хардін Олег Олександрович ( депутат по виборчому округу № 1) – голова комісії

Власюк Ірина Володимирівна – член комісії

Черняк Світлана Анатоліївна – член комісії

Клименко Михайло Валентинович – член комісії

Мельник Тарас Михайлович – член комісії

 

Комісія з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, будівництва:

Курінний Микола Сергійович (депутат по виборчому округу № 23) – голова комісії

Шапаренко Олександр Вячеславович – член комісії

Макаренко Андрій Борисович – член комісії

Запівахін Віталій Олександрович – член комісії

Ткаченко Олександр Миколайович – член комісії

 

Комісія з питань житлово-комунального господарства і благоустрою, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку:

Білокінь Сергій Васильович (депутат по виборчому округу № 5) – голова комісії

Михайлик Віталій Володимирович – член комісії

Жила Валентина Дмитрівна – член комісії

Михайлик Андрій Михайлович – член комісії

Гречка Людмила Іванівна – член комісії

 

Комісія по освіті, охороні здоров’я, соціальному захисту населення, культурі та роботі з молоддю:

Захаренко Ніна Григорівна (депутат по виборчому округу № 25) – голова комісії

Щербак Тетяна Іванівна – член комісії

Рудич Людмила Іванівна – член комісії

Ткаченко Сергій Олександрович – член комісії

Таран Анатолій Іванович – член комісії

 

Адміністративна комісія:

Урденко Сергій Павлович – голова адміністративної комісії

Запівахін Роман Олександрович – заступник голови

Мироненко Олександр Дмитрович – секретар комісії

П’ятак Василь Іванович – член комісії

Самойленко Олександр Вікторович – член комісії

Дрюцький Андрій Григорович – член комісії

Романцов Юрій Миколайович – член комісії

 

Опікунська рада при виконкомі сільської ради:

Михайлик Наталія Миколаївна – голова опікунської ради

Матюха Алла Володимирівна – заступник голови опікунської ради

Калашник Наталія Анатоліївна – секретар комісії

Жизіцький Володимир Володимирович – член комісії

Патрош Василь  Васильович – член комісії

Гаража Валентина Володимирівна – член комісії

Степаненко Катерина Олександрівна – член комісії